www.meksmeble.pl

Akcesoria GTV  

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia, działający na kilkudziesięciu rynkach świata, m.in. w Niemczech, Francji, Rosji, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Danii, Chorwacji, a nawet w Brazylii. To nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie - i jednocześnie jedna z najprężniej rozwijających się krajowych firm, w 100% z polskim kapitałem.  

Siedziba GTV to nowoczesne, w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne, mieszczące się 25 km od centrum Warszawy. Na jego terenie znajduje się firmowy, czterokondygnacyjny biurowiec oraz dwa magazyny mieszczące 20 000 europalet o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych, z wydzielonymi składami celnymi.

GTV to gwarancja stocku towarowego. Własne centrum logistyczne zapewnia całkowitą niezależność w kształtowaniu polityki sprzedażowo-produktowej. Pewność terminowych dostaw gwarantuje z kolei współpraca GTV wyłącznie z uznanymi światowymi firmami transportowo-logistycznymi. GTV jest w stanie dostarczyć każdy produkt, w dowolne miejsce na świecie.

Prowadząc spójną, przemyślaną i długofalową strategię rozwoju, GTV zapewnia także całkowitą stabilność biznesową, odporną na zmiany gospodarcze i niezależną od uwarunkowań ekonomicznych branży.