www.meksmeble.pl

Artykuły  

SPACE TOWER

0 Komentarze
365
13-12-2015

Komfortowy dostęp i duża przestrzeń do przechowywania

Szafa cargo SPACE TOWER zachwyca łatwym dostępem do przechowywanych produktów, oferuje mnóstwo miejsca na zapasy i można ją dopasować do indywidualnych potrzeb klientów.

Dostęp z wielu stron

Pojedynczo wysuwane szuflady z pełnym wysuwem umożliwiają dobry wgląd w swoją zawartość i bezpośredni dostęp do produktów – i to z 3 stron. Wyjmowanie produktów od góry jest wygodne. Niewielka siła potrzebna do wysuwania poszczególnych szuflad sprawia, że korzystanie z szafy cargo na zapasy jest dziecinnie proste.

Na dużo różnych produktów

SPACE TOWER pozwala najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Wysokie szuflady zapewniają pewne przechowywanie zapasów. Regulowane systemy organizacji wewnętrznej dbają o porządek i pewną pozycję opakowań. Każda szuflada jest przystosowana do obciążenia wynoszącego 70 kg.

Różne możliwości

Wysokość, szerokość i głębokość SPACE TOWER można dopasować w zależności od zapotrzebowania na przestrzeń do przechowywania. Ta praktyczna szafa cargo wykorzystuje każdy milimetr dostępnego miejsca. Różne technologie ruchu pozwalają jeszcze bardziej zindywidualizować tą szafę cargo.


0.0
Ostatnia modyfikacja: 04 stycze, 2016
blum